понедельник, 30 ноября 2015 г.

Welcome to English


Welcome to English    

Урок – заняття для учнів 2 класу

Вчитель: Кулікова Л.О.

Тема: Запрошуємо до країни англійської мови

Мета: Активізувати й систематизувати лексичні навички шляхом багаторазового свідомого повторення матеріалу в різноманітних видах діяльності, повторити алфавіт, розвивати слухову й зорову пам'ять, привчати учнів до розумової раці під час заняття, виховувати цікавість до вивчення англійської мови.

Обладнання: тематичні картинки, абетка, звукозапис.

   Хід заняття

Привітання

Good morning, children. Glad to see you. Pupils, try to guess what to say:

In the morning I say: “Good morning!”

In the afternoon I say: “Good afternoon!”

In the evening I say: “Good evening!”

At the night I say: “Good night!”

When I live my friend I say: “Good-bye!”

Повідомлення теми і мети

 

So, our today’s topic is “Welcome to English!”

Основна частина

We have the first task - Let’s remember the ABC.

The next task-  Заримуй «Колір»

Пральний засіб фірми "Tide"
Означає слово
white.

Море, де стоїть «Артек»,
по-англійськи
буде black.

Колір лісу і долин
означає слово green.

Колір звірів і мишей
по-англійськи буде
grey.

А у Петі є мопед,
його колір буде
red.

Діти знають тьотю Беллу,
вона любить колір
yellow.

Мандарин з лимоном поруч
має дивний колір
orange.

А троянди тьоті Рози
мають ніжний колір
rosy.

Небо чисте я люблю
воно має колір
blue.

 

 

Т: Діти, до мене надійшов лист від Мері Попінз. Хто вона? Тут завдання для вас. У вас є олівці? Ми пригадали кольори і тепер ви розмалюєте малюнки від Мері. 

 

 

 

T: So, take a pear. Color it yellow.  

Take a cucumber. Colour it green.   Take an apple. Colour it red.                         Take a lemon. Colour it yellow.  Take carrots. Colour them orange.                        Take a tomato. Colour it red.  Take an onion. Colour it yellow.

Фізхвилинка

 

Т. Well done! Thank you! Now listen to the song "Old MacDonald had a Farm".

The song "Old MacDonald had a Farm".

T. OK. Lets have a game. Make up the name of animal from the given letters.

      1. o, x, f.
      2. p, e, n, a, t, h, e, 1.
      3. t, a, c.
      4. a, b, I, b, t, r.
      5. q, r, I, r, e, u, 1, s.
        T. Good for you.  The next task a Game “Who is it?”

    1. It is a domestic animal. It likes fish. (It is a cat.)
    2. It is a wild animal. It likes bananas. (It is a monkey)
    3. It is a domestic animal. It gives us milk. (It is a cow)
    4. It is a wild animal. It is big and grey.(It is an elephant)
    5. It is a domestic animal. It is pink and funny. (It is a pig)
    6. It is a wild animal. It is a king of animals. (It is a lion)
      So, children, our holiday is over. Good-bye!

THE SMARTEST


Тема: THE SMARTEST( найрозумніший)

Мета: виявити знання в учнів та їх ерудицію; виховувати в учнів бажання вивчати англійську мову та їх допитливість

         Обладнання: картки з завданнями, емблеми, грамоти, англійський алфавіт.   

Ведучий. Good morning dear friends! .Glad to see you. You are welcome to our competition between two teams. This is the team "Cheburashka". This is the team "Mickey Mouse". Let’s greet the teams!

Доброго ранку, дорогі друзі! Раді вас бачити. Запрошуємо на конкурс-змагання між командами «Чебурашка» та «Міккі Маус». Давайте привітаємо команди.

And now it's high time to begin our competition. First of all we want to know if you can count in English. А зараз час розпочати наш конкурс. Перш за все хочемо подивитися, чи знаєте ви англійську абетку.

►► Конкурси

  1. Хто швидше назве літери алфавіту і прийде до ведучого.
    По одному учневі з кожної команди. Учні стають за 10 кроків від ведучого. Ведучий показує по черзі літери. Хто швидше прийде до ведучого, називаючи правильно літери, той переможе. (1 бал)
     
  2. Розташувати слова в алфавітному порядку.(1 бал)
    Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
     
  3. Назвати якомога більше слів з теми «Школа. Шкільне життя». Виграє та команда, яка скаже останнє слово. Слово використовувати лишераз. (1 бал)
    Ведучий. Oh, we see that you know the ABC. And now we want to see if you can count in English. Ми бачимо, що ви знаєте абетку. А зараз ми хочемо подивитися чи вмієте ви рахувати.

►► Конкурси на рахунок

    1. Назвати цифри. Call the numbers. (Один учень з команди). (1 бал)

Команда 1 — 1, 2, 4, 7, 12, 25, 19.
Команда 2— 3, 5, 6, 8, 11, 24, 18.

    1. What numbers come before and past. (Один учень з команди). (1 бал)

Команда 1 — 2, 5, 10.
Команда 2 — 3, 6, 11.

  1. То do sums. Виконати арифметичні дії. (Один учень з команди) (1 бал)
    Ведучий. And now it's time to find out if you can speak English.
    Час дізнатися, чи вмієте ви говорити англійською мовою.


    1. Конкурс віршів. Витягнути картку з віршем
      і виразно його прочитати.
      It's winter? It's winter?
      Let us skate and ski!
      It's winter? It's winter?
      It's great and fun for me.          
    2. When it is the winter time
                 We go up the street.
                                                       And we make the snowman
                                                       With our little fingers.
                     "I like to roll-skate", —
                     says my sister Kate.
                     "I like to watch a TV-set", —
                     says my brother Ted.
      I am playing a team game.
      I am watching my TV.
      I am acting in f school show.
      I am climbing a green tree.
      2. Спонтанне діалогічне мовлення за темою
      «Шкільне життя» в ситуації.
      У вашому класі новий учень. Ви знайомитесь
      і цікавитесь його шкільним життям та розповідаєте про своє.

►► Підбиття підсумків. Визначення переможців